"Ніко-баскет" побив рекорд, відігравши очки в "СумДУ"

Миколаївці стрімкими атаками наздогнали суперників та повели в рахунку

На вихідних, 21 і 22 січня, в Миколаєві відбулися ігри Чемпіонату України з баскетболу серед колективів вищої ліги між місцевим "Ніко-Баскет" і "СумДУ" з Сум. Миколаївці відіграли рекордне 31 очко за неповних 14 хвилин. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі миколаївської команди.

Суботня гра в спорткомплексі "Надія" відбулася "під диктовку" господарів. Миколаївці з перших хвилин повели в рахунку і незабаром відірвалися від суперника на десять очок. Далі різниця в рахунку доходила до 14 очок. Результат цієї зустрічі - 71:67. Найбільше очок своїй команді приніс захисник Максим Ожегов (15), нападники Сергій Вершинін і Роман Липко відповідно 12 і 11.

На наступний день гості з Сум несподівано повели в рахунку і змогли відірватися на 19 очок. Такий стан справ не влаштовував головного тренера "Ніко-Баскета" Валентина Берестнєва і після його установок перед вирішальною чвертю команда показала притаманну їй швидку і агресивну гру.

До стрімкості атак суперники виявилися не готовими. Вони стали робити помилки в нападі, які тут же каралися результативним швидким відривом, і не змогли протистояти натиску господарів по всьому полю. Вказівки ​​головного тренера миколаївці виконували, виводячи на трьохочковий кидок Євгена Гуржія, який завершував атаки точними влучаннями.

Вболівальники, які зібралися на цю гру, стали свідками унікальної розв'язки. Програючи за 14,5 хвилин до кінця гри 22 очки (31:53) гравці "Ніко-Баскет" зробили, здавалося, неможливе: відіграли і повели в рахунку дев'ять очок (75:66).

У цій зустрічі їх кращими бомбардирами стали знову ж Максим Ожегов (14 очок), Сергій Вершинін (13) та Євген Гуржій (12).