"Миколаївводоканал" обіцяє у новому році бути ближчим до споживачів

Комунальники розповіли, що готуються до реалізації проекти із використання нових європейських системи очистки води, аналізу та прогнозування поривів

Під Новий рік "Миколаївводоканал" пообіцяв свойм споживачам постійно працювати над покращенням якості надання послуг з водопостачання та водовідведення у місті! Про це Depo.Миколаїв повідомили в "Водоканалі".

Зазначається, що у 2017 році на МКП "Миколаївводоканал" очікують ще більші зміни, аніж у попередні роки. Готуються до реалізації проекти із використання нових європейських системи очистки води, аналізу та прогнозування поривів та багато чого іншого: "Окрім цього протягом наступного року ми плануємо такі заходи, що наблизять МКП "Миколаївводоканал"до споживачів: завершення повної реконструкції Галіцинівських очисних споруд каналізації, створення єдиного вікна для споживачів та завершиться реорганізація абонентського відділу. І все це лише для полегшення Вашого життя. Ми працюємо для Вас", - йдеться у повідомлені.

Раніше повідомлялося, що миколаївські комунальники "воюють" з підтопленням теплотраси, яке сталося через порив мережі водопостачання.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев