"Миколаївоблтеплоенерго" тимчасово очолить керівник міського КП

Підприємством керуватиме Микола Логвінов, якого нешодавно обрали директором "Міського ринкового господарства"

Після спільного обговорення голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко та мер Олександр Сєнкевич визначилися з кандидатом на посаду тимчасово виконуючого обов'язки директора ОКП "Миколаївоблтеплоенерго". Ним стане Микола Логвінов. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі ОДА.

Зазначимо, що 7 грудня, на позачерговій сесій облради, депутати проголосували за передачу "Миколаївоблтеплоенерго" зі спільної власності області у комунальну власність Миколаєва. Гроші на повернення боргів за зарплатнею не відилили, проте вирішили створити робочу групу з представників всіх фракцій, чиновників, представників трудового колективу і визначитись з кандидатами на посаду директора обласного КП.

Депутати Миколаївської міськради погодили виділення коштів на погашення боргу перед ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", а також домовились про подальше створення робочої групи, яка буде опрацьовувати питання передачі підприємства в комунальну власність міста. Зазначене майно складається з будівель котелень, тепломереж та обладнання, що забезпечує виробництво, транспортування та постачання гарячої води для населення Миколаєва та інших споживачів міста (бюджетні установи тощо).

Основними проблемами підприємства є брак коштів для виплати заробітної плати (більше 7 млн грн), заборгованість з різниці в тарифах по населенню (24,6 млн грн за дев'ять місяців цього року), заборгованість споживачів-підприємств (ДП "Суднобудівний завод ім.61 комунара", ЖКП "Південь", ЖКП "Бриз" та інші). Як наслідок, підприємство має кредиторську заборгованість за енергоносії – 23,1 млн грн, з них за природний газ – 22,8 млн грн.

Зазначається, що через таку ситуацію на підприємстві тимчасово керувати ним призначили досвідченого фахівця у фінансовій галузі - Миколу Логвінова. У жовтні цього року він очолив комунальне підприємство Миколаївської міськради "Міське ринкове господарство". До цього працював на посаді директора Миколаївської обласної філії ДП "Спецсервіс" МВС України, раніше – начальник відділення АБ "Укргазбанк".

Нагадаємо, що в.о. директора підприємства Віталію Бородіну оголосили про підозру в розтраті майже 5 млн грн. Наразі йому призначили заставу. В ОДА підтвердили, що на сьогодні його звільнили.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев