"Миколаївоблтеплоенерго" разом з киянами "нагріли" 3 млн грн на лічильниках

Столичному приватному підприємству перерахували гроші за невиконанні роботи

Прокуратурою Миколаївської області спільно з обласним управлінням СБУ виявлено факти розтрати бюджетних коштів обласним комунальним підприємством "Миколаївоблтеплоенерго". Попередня сума збитків становить понад 3 млн гривень. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі обласної прокуратури.

За вказаним фактом слідчим відділом УСБУ в області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

У рамках вказаного провадження слідчими обласного управління СБУ перевіряється причетність службових осіб ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", які діяли в інтересах одного із приватних підприємств м. Києва, до розтрати та привласнення бюджетних коштів. Йдеться про те, що у період 2015-2016 років службові особи підприємства уклали договір підряду на проведення робітниками приватного підприємства Києва робіт, пов'язаних зі встановленням понад 300 одиниць вузлів теплолічильників, їхнім монтажем та налагодженням, встановлення в зазначених обчислювальних вузлах модулів передачі даних GSM/GPRS та виконання інших робіт.

У вищевказаний період часу працівники приватного підприємства Києва перелічені роботи не виконали, а службові особи "Миколаївоблтеплоенерго" незаконно перерахували кошти у загальній сумі понад 3 млн гривень на адресу цього приватного підприємства столиці, чим завдали матеріальну шкоду. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, у Миколаєві стало відомо, що КП "Миколаїоблтеплоенерго" не встигне виконати інвестпрограму та встановити майже заявлених 300 теплолічильників до кінця року. Міська влада вирішила взяти частину роботи на себе, встановлюючи 131 лічильник, проте акцентували, що не збираються виконувати інвестпрограму за підприємство.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев