"Миколаївоблтеплоенерго" може "завалити" встновлення лічильників у будинках

Підприємство не надає місту техумови, за якими і мають встановити прилади обліку

ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" в розріз з попередніми домовленостями пропонує за рахунок міського бюджету встановити прилади обліку тепла в тих будинках, у яких проведення таких робіт не планувалося. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Зауважимо, 11 серпня Миколаївська міськрада ухвалила рішення про перерозподіл видатків міського бюджету для придбання і монтажу 131 теплолічильника в багатоквартирних житлових будинках. Нагадаємо, спочатку ці лічильники планувало встановлювати ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" в рамках своєї інвестиційної програми.

"Департамент ЖКГ для установки приладів обліку вибрав зі списку ОКП будинки, в яких налічується від 24 до 171 квартири, щоб охопити максимальну кількість абонентів і раціонально використовувати бюджетні кошти. Цей список був узгоджений з облдержадміністрацією. А в підсумку минулого четверга нам надали техумови не на ті об'єкти, які ми вибрали, а на 126 будинків, з них тільки 29 збіглися з нашим списком, інші - будинки, в яких від 4 до 20 квартир", - розповідає віце-мер Валентин Гайдаржи.

Станом на 19 серпня вже укладено 19 договорів з підрядними підприємствами на виготовлення проектно-кошторисної документації для подальшого проведення робіт зі встановлення приладів обліку теплової енергії. Городяни сподіваються отримати до опалювального сезону лічильники. Але поки ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" не надасть технічних умов на виконання робіт зі встановлення приладів обліку теплової енергії за узгодженими об'єктами, проведення робіт буде неможливим.

Раніше повідомлялося, що миколаївські тепловики разом з киянами "нагріли" 3 млн грн на лічильниках.

Повний перелік будинків, де планувалося встановити лічильники на тепло, дивіть тут.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев