"Миколаївоблтеплоенерго" частково "закрило" борги перед робітниками

Повідомляється, що поточна заборгованість по заробітним платам за жовтень погашена

Ситуація на підприємстві "Миколаївоблтеплоенерго" стабілізувалася, людям виплатили вже зарплату за жовтень. Про це розповіла голова обласної ради Вікторія Москаленко під час сесії обласної ради сьогодні, 22 грудня, повідомляє Depo.Миколаїв.

За її словами, поточна заборгованість по заробітним платам вже погашена. Нещодавно міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" погасило 4 мільйони гривень заборгованості перед теплоенерго, також підприємтво залучило власні кошти на погашення всіх боргів.

"Вже до кінця року розрахунки будуть. 4 мільйони гривень "Водоканал" уже виплатив. Близько 3 мільйонів гривень вони отримали прибуток. Зарплата за жовтень – виплачена. За листопад також найближчим часом виплатять. Після зустрічі з колективом було вирішено, що до кінця грудня будуть розрахунки. Поточна заборгованість закрита", - повідомила Вікторія Москаленко.

Нагадаємо, що "Миколаївоблтеплоенерго" тимчасово очолить керівник міського КП. Підприємством керуватиме Микола Логвінов, якого нешодавно обрали директором "Міського ринкового господарства".

Зазначимо, що 7 грудня, на позачерговій сесій облради, депутати проголосували за передачу "Миколаївоблтеплоенерго" зі спільної власності області у комунальну власність Миколаєва. Гроші на повернення боргів за зарплатнею не відилили, проте вирішили створити робочу групу з представників всіх фракцій, чиновників, представників трудового колективу і визначитись з кандидатами на посаду директора обласного КП.

Депутати Миколаївської міськради погодили виділення коштів на погашення боргу перед ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", а також домовились про подальше створення робочої групи, яка буде опрацьовувати питання передачі підприємства в комунальну власність міста. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев