"Миколаївоблавтодор" звинуватили у неналежному утриманні магістралей у місті

Дорожники не підтримують дорожнє покриття у задовільному стані в тому числі і на мостах

Адміністрація Центрального району звинуватила "Миколаївоблавтодор" в неналежному утриманні доріг. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

За законами ділянки доріг по магістральних вулицях Миколаєва передали з комунальної власності міста на баланс Служби автомобільних доріг у Миколаївській області. Це стосується вул. Веселинівської, вул. В. Морської, Одеському шосе, пр. Героїв України (ПГС - ред.), вул. Силікатної, вул. Пушкінської, вул. Нікольської. 

Тому для поліпшення санітарного стану району та з метою дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві адміністрація Центрального району неодноразово направляла листи до ДП "Миколаївоблавтодор» ПАТ ДАК "Автомобільні дороги України" як балансоутримувача об'єктів благоустрою комунальної власності, у тому числі доріг, з вимогою забезпечити належне утримання доріг", - йдеться в повідомленні.

Проте в адміністарції зазначають, що ці вимоги не дали позитивних результатів.

Зауважимо, що ситуація стосується і неналежного стану Варварівського та Інгульського мостів, через які проходять магістральні вулиці.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #дороги