"Миколаївелектротранс" заробив штраф через пошкодження авто на аварійному переїзді

Головний інженер підприємства, відповідальний за утримання міжколійних переїздів, не забезпечив безпеку дорожнього руху

Головному інженеру "Миколаївелектротранс" відмовили в апеляційному оскарженні постанови. Постановою Заводського райсуду від 14 червня визнали винним у порушенні правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, навжитті заходів щодо своєчасної заборони або обмеженні руху. Йому призначили штраф 850 грн на користь держави, а також постановили стягнути судовий збір. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі апеляційного суду.

Суд першої інстанції встановив, що покриття проїзної частини по вул. Нікольській просіла та там є вибоїни між рейками трамвайних колій. Після обстеження ділянку визнали аварійно-небезпечною. 31 березня "Хюндай", який рухався по вказаній ділянці дороги, отримав механічні пошкодження.

Суд визнав, що головний інженер "Миколаївелектротрансу", будучи відповідальною посадовою особою за утримання вулично-шляхової мережі Миколаєва, а саме міжколійного проїзду, не забезпечив безпеку дорожнього руху, порушив вимоги правил, норм та стандартів ДСТУ та вимоги п. 1.5 Правил дорожнього руху. Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, головний інженер подав апеляційну скаргу.

В скарзі посадовець просив поновити йому строк на апеляційне оскарження, посилаючись на те, що в порушення вимог ст. 285 КУпАП після закінчення розгляду справи суддя не оголосила судове рішення і протягом передбаченого законом строку не повідомила про нього. Вказував, що про існування постанови суду йому стало відомо 10 жовтня від юриста "Миколаївелектротранс", який повідомив його про претензію від страхової компанії "UNIQA", в додатку до якої була ксерокопія постанови суду від 14 червня.

Заслухавши пояснення особи притягнутої до адміністративної відповідальності та вивчивши матеріали справи, суддя апеляційного суду Тетяна Маркова дійшла висновку про відсутність законних підстав для поновлення строку на апеляційне оскарження, оскільки копія постанови була надіслана поштою протягом трьох днів з дня оголошення.

За відсутності поважних причин для пропущення строку на апеляційне оскарження, апеляційний суд не задовольнив клопотання головного інженера про поновлення строку, відмовив у оскарженні постанови, а апеляцію  повернув. Постанова набрала законної сили, оскарженню не підлягає.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев