"Миколаъвкомунтранс" просить рятувальників перевірити сміттєзвалище

На підприємстві зазначають, що притягнули до відповідальності працівників, які виклилкали дезінформацію

"Миколаївкомунтранс" просить працівників ДСНС провести позапланову перевірку на сміттєзвалищі. Про це йдеться у повідомленні прес-служби підприємства, передає Depo.Миколаїв.

Зауважимо, що сьогоднішьному повідомленню передувала інформація від "Миколаївкомунтрансу", що ДСНС розповсюдила неправдиву інформацію про пожежу на міському полігоні твердих побутових відходів. На підприємстві заявили, що склали інформацію на основі доповідних записок працівників, що працюють на сміттєзвалищі, але вони виявилися недостовірними, тому у рятувальників просять вибачення:

"Крім того, повідомляємо, що особи, винні у наданні даних, на підставі яких базувалась публікація КП "Миколаївкомунтранс" притягнуті до дисциплінарної відповідальності, передбаченої законодавством", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим підприємство звертається до ДСНСників з проханням провести позапланову перевірку полігону твердих побутових відходів, що у селі Весняне.

Нагадаємо, що у "Миколаївкомунтрасі" назвали заяву СБУ щодо розкрадання чиновниками підприємства матеріалів та небезпечний стан на полігоні фейковою пропагандою.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев