Заступник голови Миколаївської облради заявив, що Барна зганьбив мандат

Фракція "Батьківщини" вимагає, щоб Барну зняли з посади голови бюджетної комісії
Заступник голови Миколаївської облради заявив, що Барна зганьбив мандат
Заступник голови Миколаївської облради заявив, що Барна зганьбив мандат

Фракція "Батьківщина" в Миколаївській обласній раді звернулася з листом до голови обласної партійної організації "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" і керівнику її фракції в облраді з проханням відкликати скандального депутата Федора Барну з посади голови планово-бюджетної комісії, передає Depo.Миколаїв з посиланням на "НікВесті".

Про це в ефірі телеканалу "Миколаїв" заявив заступник голови Миколаївської обласної ради Михайло Соколов, який є керівником обласної партійної організації "Батьківщини".

На його думку, БПП повинен ініціювати і винести на сесію обласної ради питання про заміну керівника постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій: "Ми зібрали звернення від учасників ситуаційної коаліції до наших партнерів - до "Блоку з Петра Порошенка", і до Юрія Бірюкова, і до керівника фракції і в керівнику обласної ради про те, щоб, враховуючи, що керівником бюджетної комісії є людина, рекомендована їх політичної силою, щоб вони просто вийшли на сесію з ініціативою замінити його. Ми не трактуємо, добре це чи погано, ми просто просимо його замінити. Я сподіваюся, що ми будемо почуті".

При цьому заступник голови обласної ради висловив думки про те, що такі люди, як Федір Барна не повинні мати ніяких важелів впливу на прийняття тих чи інших рішень обласною владою: "Подія, що сталася, та інформація, яка вийшла, я вважаю це неприпустимо. Такі люди, як Барна, я вважаю, ганьблять обласну рада та обласну владу. Я особисто буду зі свого боку політичні зусилля докладати, щоб він не мав важелів впливу на обласну раду. І ті люди, які за ним стоять, перед якими він звітує, особливо". 

Як відомо, 10 червня, на засіданні Миколаївської обласної ради відбувся обмін голосами між фракціями БПП "Солідарність" і "Опозиційний блок". Перші проголосували за питання про надання гірничого відводу ТОВ "Південний кар'єр" в інтересах Михайла Титова, відомого в кримінальних колах як "Мультик". "Опозиціонери", в свою чергу проголосували за питання про створення Агентства розвитку Миколаївщини, в чому був зацікавлений Барна.

Після цього керівник Миколаївської обласної партійної організації  БПП Юрій Бірюков заявив, що обов'язково доб'ється повного "перезавантаження" фракції БПП в Миколаївській облраді.

Сам Федір Барна в той же день, 10 червня, написав заяву про вихід з фракції, проте вже через кілька днів передумав і повідомив, що не подавав керівникові фракції ніякої заяви.

Нагадаємо, депутати Миколаївської обласної ради Олександр Бондар та Олег Мудрак зажадали від Федора Барни складення повноважень голови постійної комісії облради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв