Южноукраїнський пауерліфтер виборов три "золота" та встановив два рекорди України

Початок квітня став для каратистів та пауерліфтерів врожайним на перемоги

З початку квітня спортсмени з Южноукраїнська змагалися на Чемпіонаті України з карате та пауреліфтингу. В обох видах спорту вони поповнили скарбничку перемог. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Южно-Української АЕС.

Так, вихованка ККСС "Олімп" завоювала перше місце на Чемпіонаті України з годзю-рю карате. Близько 600 спортсменів різного віку з 14 областей країни боролися за звання кращих 1-3 квітня в Одесі. Южноукраїнка Катерина Серга стала чемпіонкою цих змагань серед дівчат у віковій категорії 8-9 років. Нині Катя готується представляти місто атомників на Чемпіонаті Світу, який відбудеться в червні в Угорщині.

Крім того, 2-3 квітня в Черкасах спортсмени ККСС "Олімп" стали володарями золотих, срібних і бронзових медалей на Чемпіонаті України з пауерліфтингу. Змагання проводила Українська бездопінгова Федерація пауерліфтингу. У них брали участь 300 спортсменів з усіх областей України в різних вагових і вікових категоріях. Миколаївську область представляли южноукраїнські спортсмени.

Перший день змагань у вправах станова тяга та присідання приніс нашій команді 14 медалей, а другий - у вправі жим лежачи - сім. "Золото" завоювали працівник електроцеху Южно-Української АЕС Сергій Денисов (присідання, жим лежачи, станова тяга у ваговій категорії до 100 кг), учениця школи №3 Вероніка Маслюк (жим лежачи у в.к. до 47,5 кг), гімназист Ілля Руденко (присідання та станова тяга у ваговій категорії до 60 кг), приватний підприємець Людмила Іщенко (присідання у в.к. до 80 кг).

Окрім трьох золотих медалей, які працівник ВП ЮУАЕС Сергій Денисов приніс до скарбнички южноукраїнської збірної, він ще встановив два рекорди України в групі М5 (чоловіки від 60 до 64 років) у вправі станова тяга з вагою 197,5 кг і у вправі присідання з вагою 182,5 кг.