Все зроблено, щоб механізм не працював, - мер Миколаєва про зваження фур

Олександр Сєнкевич вражений тим фактом, що владі Херсону та Одеси чхати на їх дорог7и
Все зроблено, щоб механізм не працював, - мер Миколаєва про зваження фур
Все зроблено, щоб механізм не працював, - мер Миколаєва про зваження фур

Днями в ефірі телеканалу Еспресо мер Миколаєва Олександр Сєнкевич прокоментував ситуацію, що склалася у нашому місті у зв’язку з пожвавленим рухом його вулицями у спекотну погоду перевантажених важковаговиків, і призвела до тимчасової заборони руху великовагових та великогабаритних транспортних засобів через Миколаїв, передає Depo.Миколаїв.

"Я здивований, що ця проблема непокоїть лише мера Миколаєва, адже поряд розташовані Херсон та Одеса, що мають такі ж негаразди. Великовантажний транспорт, у тому числі і транзитний, розбиває наші дороги, руйнує мости, що й без того знаходяться в аварійному стані з 2008 року. Вимірювати вагу вантажного транспорту повноважна лише Укртрансбезпека, при чому використовуючи ваги, які належать Укравтодору, а кошти на це виділяє Служба автомобільних доріг. Все зроблено таким чином, щоб механізм не працював", - вважає мер.

Олександр Сєнкевич відзначив, що під час зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з міськими головами підняв це питання. Вирішили, що дану проблему вирішуватимуть оперативно.

Міський голова Миколаєва розповів, що водії вантажних машин порушують безпеку усіх учасників дорожнього руху, не звертають уваги на зауваження поліції: "Спостерігаючи картину, як руйнується асфальт, що ми укладаємо за кошти миколаївців, я прийняв рішення скликати виконком, на якому було прийнято відповідні обмеження для руху великовагових та великогабаритних транспортних засобів через Миколаїв. Тепер поліція може керуватися цим рішенням виконкому".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв