У центрі Миколаєва розгорнеться п'ять екозон

Миколаїв приєднається до масштабного Всеукраїнського екофестивалю
У центрі Миколаєва розгорнеться п
У центрі Миколаєва розгорнеться п'ять екозон

22 квітня в Миколаївській області стартує екоакція "Зробимо Україну чистою разом!". А вже наступного дня вона пошириться й інші міста України. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

На Миколаївщині акція "Зробимо Україну чистою разом!" почнеться 22 квітня на рекреаційних територіях Очаківського району як обласна акція "Чистий Кінбурн", а 23 квітня відбудеться по всій території України з 10:00 до 20:00. У Миколаєві 23 проведуть екологічний фестиваль "Еко-LIFE". Цього дня на головній вулиці міста Соборній у Каштановому сквері в рамках фестивалю працюватимуть тематичні зони:

Зона природи, де проводитимуться майстер-класи, під час яких ландшафтні дизайнери розкажуть, як створити справжній сад у себе на подвір'ї, на балконі або навіть на підвіконні. Дитяча інтерактивна зона, у якій будуть проводити вистави і конкурси. Флористи також навчать дітей і дорослих плести вінки і робити екоіграшки.

Зона дизайну, де свої роботи покажуть молоді миколаївські дизайнери та митці. У гостей фестивалю буде можливість придбати прикраси і домашнє начиння з натуральних матеріалів - дерева, глини, льону. Зона здоров'я, на якій гостям будуть пропонувати мед, трав'яні чаї, узвар. Представники провідних закладів харчування проведуть для гостей майстер класи з виготовлення корисних та екологічно чистих страв. Зона натхнення, де виступлять музичні колективи, театральні студії, танцювальні класи.

Довідка: Всеукраїнська екологічна акція "Зробимо Україну чистою разом!". Акція є частиною всесвітнього руху "Lets Do It World", що об’єднав 11 мільйонів людей в 112 країнах для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою зелених зон та місць громадського відпочинку.

Вже протягом п'яти років у різні суботи в усьому світі (1 день – 1 країна) проводяться великі прибирання, які об'єднують цілу країну. У проекті беруть участь громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства, співробітники яких приєднуються до заходів на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...