У Миколаєві жінка провалилась у підвал 100-річного будинку

Три тижні тому ЖЕК сповістив мешканців про те, що всі 12 квартир повинні виселитися зі своїх осель на час проведення ремонту надпідвального перекриття
У Миколаєві жінка провалилась у підвал 100-річного будинку
У Миколаєві жінка провалилась у підвал 100-річного будинку

У Миколаєві жителька будинку, якому виповнилось вже 100 років, провалилась у підвал з власної квартири. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав користувач Сергій-Маринка Борисенко-Лазарева, передає Depo.Миколаїв.

У Миколаєві жінка провалилась у підвал 100-річного будинку - фото 1

Інцидент стався в одному з жилкопів по вул. Даля. Через аварійний стан будинку жінка з власної квартири провалилась у підвал: "В продовження епопеї з нашим будинком і його ремонтом. Сьогодні ввечері в сусідньому з нами будинку (адреса той же Даля, 1) на першому поверсі однієї з квартир завалилася підлога вниз до підвалу разом з господинею квартири. Жінку визволити вдалося сусідам, вона не постраждала, на щастя. Викликали МНС - хлопці приїхали, подивилися, сказали звертатися в ЖЕК, міськвиконком, облвиконком, і поїхали".

У Миколаєві жінка провалилась у підвал 100-річного будинку - фото 2

Також на місце подій приїздив депутат міськради та голова адміністрації Заводського району В'ячеслав Карцев: "Його поводили і по нашим квартирам, і по тій, де впала підлога. Він усміхнувся, сказав: "Будемо думати, як вам допомогти".

У Миколаєві жінка провалилась у підвал 100-річного будинку - фото 3

Зазначимо, що вказаний жилкоп складається з п'яти двоповерхових флігілів. Три тижні тому ЖЕК сповістив мешканців одного з цих флігілей про те, що мешканці всіх 12 квартир повинні виселитися зі своїх осель на час проведення ремонту надпідвального перекриття.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...