У Миколаєві зграя собак біля школи напала на людину

Місцеві готові до кардинальних дій, адже не знають навіть, як допомогти у разі нападу
У Миколаєві зграя собак біля школи напала на людину
У Миколаєві зграя собак біля школи напала на людину

У Миколаєві, в Інгульському районі, велика зграя собак, що живе біля будинків, напала на людину. Про це написала Тетяна Жаренова у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Мешканка Миколаєва розповідає, що у прибудинковій зграї живе 15-17 собак. Примітно, що вони "дислокуються" по пр. Богоявленському, 14-а, навпроти входу в СШ №10. Тобто поряд зі зграєю проходять десятки дітей. 

Під ранок собаки когось рвали: "Точно людину, тому що за словами мешканців сусіднього будинку, які розповіли мені про це, чули нестямні жіночі крики, собачий гавкіт і гарчання, звуки боротьби. Швидше за все, на зуби попалися бомжі, раз в ЗМІ не було інформації про потерпілого. Проте, це все одно людина", - пише Жаренова.

Вона також зазначила, що зграї влаштовують нічні погоні за котами та постійно їх рвуть: мешканцям залишається їх закопувати. Жаренова задає доцільне питання, як відбити людину та не стати при цьому самому жертвою. Крім того, потрібно щось робити з дикою зграєю: готові вже до кардинальних методів.  

Нагадаємо, Depo.Миколаїв півтора місяці тому подало заявку на стерилізацію зграї собак. Поки чекаємо відповіді від комунальників.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...