У Миколаєві міськрада незаконно "подарувала" 1,2 га землі на березі Інгулу

Зазначені землі розташовані у ландшафтно-рекреаційній зоні та у межах прибрежно - захисної смуги річки Інгул
У Миколаєві міськрада незаконно "подарувала" 1,2 га землі на березі Інгулу
У Миколаєві міськрада незаконно "подарувала" 1,2 га землі на березі Інгулу

Незважаючи на тривалий судовий розгляд справи, прокуратурою Миколаївської області вдалося довести в суді факт незаконного надання у приватну власність земельні ділянки площею 1,2 га вартістю понад 200 тис. грн, яка розташована по вул. Флотській у м. Миколаєві в межах прибережної захисної смуги річки Інгул, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури.

Так, у 2014 році рішенням Миколаївської міської ради у порушення вимог земельного та водного законодавства, затверджено проект землеустрою щодо відведення громадянину у власність та оренду зазначену ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Водночас, зазначені землі розташовані у ландшафтно-рекреаційній зоні та у межах прибрежно - захисної смуги річки Інгул. Передачу цих земельних ділянок у приватну власність чинним законодавством заборонено.

З метою усунення вказаних порушень прокурор звернувся з позовом до суду про визнання незаконним та скасування рішення міської ради, яка заперечувала проти позову. Розглядаючи справу майже два роки, суддею Центрального районного суду м. Миколаєва відмовлено у задоволенні позовних вимог прокурора.
У подальшому, не погоджуючись з прийнятим рішенням суду, прокуратурою оскаржено його в апеляційному порядку.

З огляду на принципову позицію та беззаперечність аргументів, наданих прокурором у судовому засіданні, апеляційна скарга задоволена в повному обсязі.

Окрім того, прокуратурою ініційовано питання притягнення до дисциплінарної відповідальності судді місцевого суду за порушення процесуальних строків розгляду справи.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...