Миколаїв

Справу скандальної начальниці миколаївського управління освіти вивчає ГПУ

За висновками спеціалізованої антикорупційної прокуратури справу можуть направити до НАБУ

04 квітня 2016, 14:55

Справу скандальної начальниці миколаївського управління освіти вивчає ГПУ

Голова миколаївської організації "Сильні разом" Денис Жело заявив, що справу начальниці міського управління освіти Анн Деркач за фактами привласнення і розтрати "зливають". У свою чергу прокуратура відповіла на звинувачення. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Денис Жело написав у Фейсбуці, що спочатку розслідування справи Деркач проходило гладко. Активісту повідомляли, що матеріали справи є і її контролює ГПУ. Але потім слідчі перестали відповідати на дзвінки і заблокували його номер. Жело запідозрив "зливання" справи, оскільки Деркач може потягнути за собою впливових людей:

"За наявною у мене інформацією, отриманою з достовірних джерел, посередники від Анни Деркач вже домовилися з керівництвом обласної прокуратури про заминання справи. Мабуть, цим і зумовлено різке зникнення слідчого Оксани Семенової. Прокуратура знову руками поліції збирає матеріали, а після успішно їх продає своїм клієнтам? Насправді, не так цінна Анна Деркач, як інформація про високопоставлених подільників, якої вона зможе публічно поділитися, коли їй вже буде нічого втрачати. Саме цього і побоюється її "господарі", тому і витягають її з дна за будь-які гроші", - написав Жело.

Справу скандальної начальниці миколаївського управління освіти вивчає ГПУ

Після цього прес-служба прокуратури надіслала офіційне повідомлення щодо справи Деркач: "Зазначене кримінальне провадження направлено до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України для перевірки наявності підстав визначення підслідності за детективами Національного антикорупційного бюро України", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що прокуратура почала розслідування справи у січні цього року.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...