Рятувальники навчають миколаївців, як не підпалити себе на відпочинку

Лише за два дні відпочинку миколаївці примудрились підпалити два ліси
Рятувальники навчають миколаївців, як не підпалити себе на відпочинку
Рятувальники навчають миколаївців, як не підпалити себе на відпочинку

З метою запобігання пожеж в екосистемах рятувальники Миколаївщини проводять інформаційно-роз'яснювальні заходи серед населення, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ДСНС. 

В період свят, з 1 по 3 травня, рятувальники Миколаївщини прикладають чимало зусиль щоб попередити виникнення пожеж в екосистемах. В місцях активного відпочинку громадян проводяться інформаційно-роз'яснювальні заходи.

Озброївшись профілактичними листівками співробітники ДСНС відвідують парки, узбережжя річок та озер, лісові насадження та нагадують відпочиваючим про необхідність дотримання правил пожежної безпеки. Слід зазначити, що більшість відпочиваючих знають та виконують правила безпечної поведінки і беруть із собою на відпочинок запас води, щоб загасити багаття і розкладають вогонь в спеціально відведених та підготовлених майданчиках. Але мають місце порушення і як наслідок, виникнення пожеж хвойної підстилки та сухої трави на території області.

Рятувальники навчають миколаївців, як не підпалити себе на відпочинку - фото 1

Так, 2 травня, о 16:54 за екстреним номером "101" надійшло повідомлення про пожежу хвойної підстилки на території Балабанівського урочища.

На виклик виїхав черговий караул 5 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області та відділення місцевої пожежної охорони "Галицинове". Завдяки вжитим спільним заходам рятувальників та співробітників ДП "Миколаївлісгосп" пожежу на площі 5 000 кв.м. о 17:24 було локалізовано та о 18:00 ліквідовано. Всього до гасіння залучалось 2 одиниці техніки та 11 осіб. Причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем.

Рятувальники навчають миколаївців, як не підпалити себе на відпочинку - фото 2

Цього ж дня, і з цієї причини, сталась пожежа сухої трави на території Єланецького району, поблизу с. Братолюбівка. О 14:30 Службу порятунку сповістили очевидці про загоряння сухої трави, яка через вітер може перекинутись на насадження дерев. До ліквідації пожежі залучалась 1 одиниця техніки та 4 рятувальника 15 Державної пожежно-рятувальної частини. На площі 10 000 м.кв о 15:55 пожежу ліквідовано та не допущено її розповсюдження на дерева.

Рятувальники навчають миколаївців, як не підпалити себе на відпочинку - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв