Миколаїв

Міністр розповів, що блокує нормальне проведення ремонту доріг на Миколаївщині

Розблоковувати ремонт доріг в області зібралася коміся Кабміну, ГПУ та МВС

31 серпня 2016, 14:08

Міністр розповів, що блокує нормальне проведення ремонту доріг на Миколаївщині

Кабмін планує створити спеціальну урядову групу, до якої можуть долучитися МВС і ГПУ для розблокування будівництва доріг на Миколаївщині. Про це сказав на засіданні уряду Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на УНН.

"Якщо потрібно, давайте зробимо спеціальну групу. Відправимо її від уряду. Я думаю, що МВС з задоволенням візьме в цьому участь. Звернемся з проханням до Генерального прокурора України і наведемо там лад з цим питанням. Криміналітет має знаходитися у в'язницях, щоб мене всі дуже чітко почули у цьому питанні", - наголосив прем'єр-міністр.

Міністр інфраструктури розповів, що на Миколаївщині є критичною ситуація стосовно доріг. "Я був двічі в цій області, ми виїжджали спільно з Укравтодором. Там відбулося якесь дивне зрощення політикуму з криміналітетом, який фактично блокує нормальне проведення ремонту доріг", - сказав він.

Міністр також додав, що до кінця року все ж таки автодорога Н-11 "Дніпро - Миколаїв" буде зроблена. "Але держава має чітко показати, що вона господар в країні. Тобто, ці речі неприпустимі, коли впливають на керівника Укравтодору з погрозами, на міністра, на виконавчу владу", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Омелян заявив, що на Миколаївщині зашкалює "концентрація покидьків", які сидять на бюджетних потоках, зокрема в сфері доріг.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...