Миколаїв

Порошенко оголосив конкурс на посади чотирьох голів РДА на Миколаївщині

Троє з очільників райдержадміністрацій звільнилися за власним бажанням, четвертому вказали на двері після скандалу з "Коброю"

20 жовтня 2016, 10:45

Порошенко оголосив конкурс на посади чотирьох голів РДА на Миколаївщині

Президент України оголосив конкурс на посади чотирьох голів райдержадміністрацій на Миколаївщині. Про це йдеться в розпорядженні №258/2016-рп, повідомляє Depo.Миколаїв.

Шукають кандидатів на посади голів Баштанської, Доманівської, Первомайської та Снігурівської РДА. Цим же розпорядженням затверджено умови проведення конкурсу. Зокрема документи приймаються до 18:00 4 листопада. Конкурс проведуть о 10:00 10 листопада у Києві.

Нагадаємо, що голова Снігурівської РДА Тетяна Твардовська пішла у відставку у вересні. Перед цим вирішив звільнитися мер Снігурівки Олександр Ларченко.

Доманівська РДА залишилася без голови після скандалу зі збором чужого врожаю, в який був замішаний очільник райдержадміністрації Василь Іванченко. Чиновник подав у відставку і Порошенко звільнив його у середині вересня.

Голова Баштанської РДА Олег Сидорика також написав заяву за власним бажанням - ще у березні.

Первомайська РДА без очільника, а лише під керівництвом тимчасово виконуючого обов'язки з 2015 року. Колишнього очільника Віктора Сироту звільнили у серпні 2015 року за недостойну поведінку. Він влаштував скандал з співробітниками спецпідрозділу "Кобра", які працювали на Миколаївщині після розформування ДАІ. Правоохоронці зупинили машину чиновника, а той почав хизуватися зв'язками та погрожував звільненням.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...