Південноукраїнські сумоїсти взяли "пальму першості" на чемпіонаті в Угорщині

У змаганнях взязи участь близько 300 учасників з восьми країн: південноукраїнці вибороли по декілька призових місць

Південноукраїнські сумоїсти взяли "пальм…

Юні сумоїсти Південноукраїнської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у престижних змаганнях офіційному європейському чемпіонаті з сумо серед юніорів, молоді та дорослих, який відбувся у Будапешті (Угорщина). Спортсмени завоювали призові місця. Про це йдеться на офіційному сайті Південноукраїнська, повідомляє Depo.Миколаїв.

У змаганнях брали участь вісім країн: Німеччина, Польща, Естонія, Латвія, Азербайджан, Грузія, Угорщина та Україна, які представляли близько 300 учасників. Південноукраїнські спортсмени, як завжди, продемонстрували вагомі результати та здобули "пальму першості". Деякі спортсмени вибороли по декілька нагорд.

Юні сумоїсти Південноукраїнської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у престижних змаганнях офіційному європейському чемпіонаті з сумо серед юніорів, молоді та дорослих, який відбувся у Будапешті (Угорщина). Спортсмени завоювали призові місця. Про це йдеться на офіційному сайті Південноукраїнська, повідомляє <a href="//mk.depo.ua/">Depo.Миколаїв</a>.  У змаганнях брали участь вісім країн: Німеччина, Польща, Естонія, Латвія, Азербайджан, Грузія, Угорщина та Україна, які представляли близько 300 учасників. Південноукраїнські спортсмени, як завжди, продемонстрували вагомі результати та здобули "пальму першості". Деякі спортсмени вибороли по декілька нагорд.  В віковій категорії до 16 років І місце посіли Діана Болотова (65 кг), Євген Гіглавий (70 кг). У віковій категорії до 18 років: Карина Адилханян (70 кг) взяла "золото", Альона Толстова (60 кг) - "срібло", і "бронзу" -  Євген Гіглавий. У віковій категорії до 21 року: друге місце посіла Карина Адилханян, третє у категорії до 85 кг - Анатолій Хлюстін, до 60 кг -  Владислав Журба. Раніше повідомлялося, що південноукраїнські сумоїсти взяли "врожай" нагород на чемпіонаті Європи.  Нагадаємо, з 12 жовтня Depo.ua називає Южноукраїнськ Південноукраїнськом за правилами української.

В віковій категорії до 16 років І місце посіли Діана Болотова (65 кг), Євген Гіглавий (70 кг). У віковій категорії до 18 років: Карина Адилханян (70 кг) взяла "золото", Альона Толстова (60 кг) - "срібло", і "бронзу" -  Євген Гіглавий.

У віковій категорії до 21 року: друге місце посіла Карина Адилханян, третє у категорії до 85 кг - Анатолій Хлюстін, до 60 кг -  Владислав Журба.

Раніше повідомлялося, що південноукраїнські сумоїсти взяли "врожай" нагород на чемпіонаті Європи.

Нагадаємо, з 12 жовтня Depo.ua називає Южноукраїнськ Південноукраїнськом за правилами української.