Миколаїв

Південноукраїнські спортсмени у трьох турнірах "атомної" спартакіади фінішували третіми

Спортсмени з Миколаївщини у третьому турі змагань найбільшого успіху досягли з плавання, "захопивши" 16 медалей

08 листопада 2016, 16:15

Днями в Енергодарі відбувся третій тур змагань 24 Спартакіади атомпрофспілки України. У ньому змагалися шість команд, що представляли Запорізьку, Рівненську, Хмельницьку, Південно-Українську та Чорнобильську АЕС, а також Східний гірничо-збагачувальний комбінат. Спортсмени з Миколаївщини завоювали чимало нагород. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі Південно-Української АЕС.

У завершальному турі спартакіади визначили команди-переможці в чотирьох видах спорту: плаванні, футзалі (ветерани), волейболі (жінки) та армспорті. Найбільшого успіху в турі досягли плавці Максим Усатенко, Дмитро Мазур, Євген Муляр, Сергій Бужор, Ірина Амбарова та Олександра Дозорцева під керівництвом інструктора Наталі Вовченко. У особистій першості вони завоювали 12 золотих, одну срібну та три бронзові - усього 16 медалей. Спортсмени Південно-Української АЕС виграли дві естафети, причому одну з рекордом змагань, та увосьме, що також є рекордом спартакіад, стали чемпіонами.

В турнірі з армспорту у південноукраїнських спортсменів Сергія Баранецького (чемпіон у категорії до 90 кг), Олександра Захарченка (срібний призер у категорії до 80 кг), Єгора Петренка та Євгена Лисенка (обоє - бронзові призери), а також Вадима Пастельняка (п'яте місце в категорії до 70 кг) у загальному заліку чотири медалі та кубок за третє місце.

Південноукраїнські ветерани-футзалісти Володимир Кисельов, Дмитро Єлістратов, Ігор Спотар, Едуард Андронатій, Олексій Міронов, Володимир Патраман, Станіслав Нікітін, Сергій Ярохович і капітан команди Дмитро Грошкін у турнірі провели чотири матчі, за підсумками, яких отримали дві перемоги, один раз зіграли внічию та зазнали однієї поразки. Таким чином команда з Південноукраїнська стала бронзовим призером спартакіади.

Жіноча волейбольна команда Південно-Української АЕС у складі Ольги Острової, Ірини Патинської, Надії Соколенко, Ганни Заводюк, Юлії Маламут, Ірини Великої, Тетяни Мазур і Тетяни Диновської під керівництвом Максима Патинського фінішувала на четвертому місці.

Підбиваючи підсумки спартакіади Атомпрофспілки України, завідувач сектору навчально-спортивної роботи Комбінату культурно-спортивних споруд "Олімп" Південно-Української АЕС Олександр Бурцайло зазначає, що ций рік для місцевих спортсменів він був найвдалішим: "У неофіційному командному заліку, набравши 17 очок, збірна Південно-Українського енергокомплексу в третьому турі фінішувала на другому місці. Ми поступилися господарям, команді Запорізької АЕС, усього двома очками".

За підсумками всіх трьох турів південноукраїнці фінішували на третьому місці. Чемпіоном Спартакіади-2016 стали фізкультурники ВП ХАЕС, друге місце - у команди ВП ЗАЕС.

Миколаївські каратисти завоювали 30 медалей на Кубку України. Також тхеквондисти  вибороли 13 медалей на Чемпіонаті України та посіли третє командне місце.