Миколаїв

Офіс розвитку Миколаївщини вручив собі "Оскар" за підключення до IGov

Тепер до голови ОДА та його заступників можно звернутися віртуально

04 квітня 2016, 17:45

Офіс розвитку Миколаївщини вручив собі "Оскар" за підключення до IGov

Миколаївців порадував черговий інформаційний прорив. Тепер до голови ОДА та його заступників можно звернутися через портал державних послуг IGov‬. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав голова ОДА Вадим Меріков, передає  Depo.Миколаїв.

Офіс розвитку Миколаївщини вважає це досягнення величезним проривом, адже тепер зв'язатися з владою стане набагато простіше: "Перемога! Запрацювало! Ви живете в найдальшому куточку області і хочете звернутися до губернатора? Тепер Вам не треба витрачати свої кревні тяжко зароблені, щоб дістатися до обласного центру, блукати коридорами обладміністрації і шукати місце, де приймуть заяву чи звернення. Просто переходимо за посиланням, ідентифікуємо себе і пишемо звернення. А потім чекаємо відповіді в зручній для Вас формі у встановлені законом терміни".

Офіс розвитку Миколаївщини вручив собі "Оскар" за підключення до державних послуг IGov - фото 1

Поки що працює тільки звернення до губернатора, його заступникам і керівника апарату ОДА. Через тиждень організатори обіцяють запустити онлайн запис на прийом до чиновників.

Офіс розвитку Миколаївщини вручив собі "Оскар" за підключення до державних послуг IGov - фото 2

Працівники Офісу розвитку вважають, що повинні їм "повинні вручити оскар" за нововведення і навіть почали роздавати подяки: " Тепер уявімо себе на "Оскарі" і почнемо роздавати поіменні подяки всім причетним...Ну і скромне спасибі нам, чи то пак ОРМ і нашому координатору... Так, зі скромністю у нас так собі".

Офіс розвитку Миколаївщини вручив собі "Оскар" за підключення до державних послуг IGov - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...