Миколаїв

Новий очільник Миколаївської ОДА планує "побудувати дороги, за які не буде соромно"

Олексій Савченко обіцяє Миколаївщині масштабний інфраструктурний прорив

14 жовтня 2016, 13:10

Новий очільник Миколаївської ОДА планує "побудувати дороги, за які не буде соромно"

"Зараз ми повинні спрямувати всі зусилля на закладання міцного підгрунття для того, щоб вже в наступному році, користуючись плюсами децентралізації, Миколаївська область здійснила масштабний інфраструктурний прорив", - про це після участі в засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка заявив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, передає Depo.Миколаїв.

"Думаю, мало хто буде дуже сперечатись з твердженням, що за останній час Миколаївщина не використала на всі сто відсотків ті можливості, які надав процес децентралізації.  У нас в області практично був провалений процес ремонту доріг і майже не витрачалися кошти на масштабні місцеві інфраструктурні проекти. Нам зараз, об’єднавши зусилля, потрібно виправляти ситуацію і готувати підгрунття для того, щоб Миколаївщина здійснила масштабний інфраструктурний прорив вже в наступному році. Тим паче, всі передумови для цього є", - вважає голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.

Очільник Миколаївської області повністю підтримує позицію Голови держави з приводу того, що неправильно тримати кошти на депозитних рахунка, коли люди чекають результатів вже сьогодні: "На Миколаївщині також є окремі діячі, які не навчилися користуватися плодами децентралізації і замість того, щоб вкладати кошти в масштабні регіональні проекти, зберігають мільярди на своїх рахунках. Під час засідання Президент закликав виправляти помилки і ми це маємо зробити у найкоротший час".

Під час засідання Ради регіонального розвитку було підняте й питання будівництва доріг, яке є дуже болючою темою для Миколаївської області: "У своєму виступі Президент України Петро Порошенко зазначив, що дорожнє будівництво сьогодні стало пріоритетом Президента, Уряду, місцевих адміністрацій і всієї української влади. Нас не може не тішити, що центральна влада має намір продовжити цю тенденцію й надалі. У нашої області є шанс зробити висновки з того що було навколо будівництва доріг на Миколаївщині в останній рік, викорінити всі корупційні схеми і в найкоротший час побудувати дороги за які не буде соромно. Тим більше, всі передумови для цього є - дорожній фонд на наступний рік має зрости до 40-а мільярдів гривень, що надасть можливість будувати якісні дороги".

На час відрядження в столицю у голови Миколаївської обласної державної адміністрації заплановано цілий ряд важливих зустрічей про результати яких буде повідомлено пізніше.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...