На околиці Миколаєва встановлять відеокамери, щоб знайти "сміттярів"

Мерія хоче проконтролювати ситуацію в Інгульскому районі, де вивозили сміття прямо в індустріальну зону
На околиці Миколаєва встановлять відеокамери, щоб знайти "сміттярів"
На околиці Миколаєва встановлять відеокамери, щоб знайти "сміттярів"

Олександр Сєнкевич доручив встановити камери відеоспостереження на виїзді з міста по Баштанському шосе, щоб відбити бажання збирати тут сміття. Про це Depo.Миколаїв повідомили в міськраді.

На апаратній нараді в мерії голова адміністрації Інгульського району Олександр Береза розповів про те, що городяни продовжують вивозити сміття в індустріальну зону, розташовану з правого боку за залізничним мостом на Баштанському шосе. За словами Берези, адміністрація зверталася в поліцію з проханням патрулювати цю ділянку, однак миколаївці все одно викидають там сміття.

Олександр Сєнкевич дав доручення встановити камери відеоспостереження в районі стихійного звалища, щоб особи порушників порядку стали надбанням громадськості.

Нагадаємо, що місцеві активісти розповіли про кількатонне звалище, де було повно простроченої продукції великого постачальника, а також голів та скелетів корів. Все це вивалили на околиці міста.

Після резонансу у ЗМІ постачальник - компанія "Ківіт-Плюс" - заявила, що це для них надзвичайна подія, і вони проведуть внтурішнє розслідування.

Прокуратура Миколаївської області відреагувала на факт організації несанкціонованого звалища відходів. За даним фактом  розпочато кримінальне провадження.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...