Миколаїв

На Миколаївщині відбулась Міжнародна театральна школа "Театрон"

Школу відкрив мюзикл "Червоні вітрила" - спільний проект молодіжного народного театру "С.Т.У.К" і дитячо-юнацького театру танцю "Ритми планети"

04 липня 2016, 18:49

На Миколаївщині відбулась Міжнародна театральна школа "Театрон"

Перша Міжнародна театральна школа "Театрон" стала своєрідною правонаступницею відомого фестивалю "Південні маски". Протягом шести днів Очаківське узбережжі зібрало театралів-аматорів і професіоналів з усієї України, Литви, Білорусі та Польщі, які приїхали сюди за новими знаннями і практичними навичками від маститих педагогів, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Очаків.Інфо".

Школу відкрив мюзикл "Червоні вітрила" - спільний проект молодіжного народного театру "С.Т.У.К" і дитячо-юнацького театру танцю "Ритми планети", який був показним на сцені біля самого берега.

На Миколаївщині відбулась Міжнародна театральна школа "Театрон" - фото 1

Всі ці дні відпочиваючі і театральні "школярі" дивилися спектаклі і самі виходили на сцену.

На славу постаралися литовці, представивши спектакль "Дроздь" режисера Сігітас Геда від Театру центру культури міста Анікщяй і українці зі спектаклем "Фігаро" від Миколаївського обласного театру ляльок. За суб'єктивних причин спектакль Миколаївського Росдраму зняли з показу, але виручив організаторів актор і режисер Миколаївського муздраму, який продемонстрував уривки з моновистав.

На Миколаївщині відбулась Міжнародна театральна школа "Театрон" - фото 2

"У 2016 році проект завершений успішно. Хочу подякувати всім, хто допомагав. Завдяки підтримці ідея стала проектом. Приємно, що географія розширюється - вже підтвердили приїзд представники Італії та Франції. "Театрон" буде жити як мінімум 5 років", - зазначив організатор Школи Артем Свистун.

На Миколаївщині відбулась Міжнародна театральна школа "Театрон" - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...