Миколаїв

На Миколаївщині мати, що вбила та ховала на горищі маля, відбулася обмеженням волі

Новонароджену доньку жінка задушила і сховала її тіло на горищі, щоб потім закопати, як зійде сніг

20 травня 2016, 14:45

На Миколаївщині мати, що вбила та ховала на горищі маля, відбулася обмеженням волі

Вироком Ленінського районного суду м. Миколаєва 29-річну мешканку с. Піски Баштанського району визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 117 КК України (умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини), про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури.

Трагедія сталася на початку цього року. Місцева жителька народила дівчинку 30 січня. Зловмисниця вирішила позбутися немовляти тому, що це вже була шоста дитина в родині. Матір задушила свою новонароджену доньку і сховала її тіло на горищі.

За скоєний злочин її засуджено до 3 років обмеження волі.

Під час проведення досудового розслідування горе-матір позбавлено батьківських прав щодо 5 малолітніх дітей, яких передано під опіку родичам.

При призначенні покарання судом враховано ступінь тяжкості вчиненого злочину, дані щодо особи підсудної та відсутність у неї судимостей.

Раніше ми повідомляли, що до поліції про вбивство немовляти повідомили місцеві. Про чергову вагітність - вже шосту - оточуючи не знали через повну статуру матері. Але після чарки алкоголю вона проговорилася про вбивство новонародженої доньки.

Сама горе-мати повідомила, що це вже шоста дитина - всі її нащадки від різних чоловіків, які не брали участі у їх вихованні. Це і підштовхнуло її на вбивство немовляти: "їх і так забагато…". Сама ж жінка зізналася, що новонароджену доньку задушила і сховала її тіло на горищі, щоб потім закопати, як зійде сніг.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...