Миколаїв

На Миколаївщині депутати райради заветували ріст тарифів ЖКГ для населення

Прийнято рішення встановити мораторій на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на ЖКГ в Вітовському районі

23 липня 2016, 13:08

На Миколаївщині депутати райради заветували ріст тарифів ЖКГ для населення

Вчора, 22 липня відбудась XI позачергова сесія Вітовської районної ради сьомого скликання, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі райради.

Було внесенно зміни до районного бюджету на 2016 рік; внесено зміни до Статутів Жовтневої центральної районної лікарні та комунального підприємства Вітовської районної ради "Комфорт"; внесено зміни до рішення районної ради "Про оптимізацію мережі навчальних закладів Жовтневого району"; затверджено Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Вітовського району.

Сільський голова села Калинівка Володимир Кузьмін звернувся до депутатського корпусу від імені громади з проханням розібратися в тому, що надходить інформація про те, що планується розширення міського кладовища, та розміщення його на землях Калинівської сільської ради. Було прийнято рішення детально розібратись в даному питанні, зробити виїзд робочої групи на місце, провести відповідні експертизи щодо того, чи можливе взагалі розташування кладовища на цих землях згідно з усіма чинними нормами.

Також було розглянуто депутатський запит депутата районної ради Олега Шепеля щодо встановлення мораторію на введення з 1 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово комунальні послуги в Вітовському районі. Це питання пропрацьовувалось на засіданнях постійних комісій, де головою райради Ігорем Матвєєвим було запропоновано внести зміни в проект рішення згідно з чинним законодавством і винести на розгляд сесії.. На початку сесії проект рішення було винесено без вказаних змін.

Ігор Матвєєв виніс на голосування 2 питання: - перше - взяти за основу данний проект рішення, доопрацювати згідно з чинним законодавством та винести на наступну сесію та -друге - внести зміни в даний проект рішення прямо в сесійному залі. Друга пропозиція була підтримана більшістю депутатів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...