Миколаїв

На Миколаївщині активно готуються до збиральних робіт

Зернозбиральна техніка практично на 100% готова

21 червня 2016, 17:11

На Миколаївщині активно готуються до збиральних робіт

Заступник директора агропромислового розвитку облдержадміністрації Віктор Твердой поінформував про основні питання, які хвилюють аграрний сектор економіки агропромислового сектора на даний момент - це підготовка і проведення збиральних робіт, передає Depo.Миколаїв.

"У господарствах Очаківського та Миколаївського району вже приступили до обкошування полів. Зернозбиральна техніка практично на 100% готова, ми маємо 3050 зернозбиральних комбайнів, плюс ще залучених 450 комбайнів, цієї техніки досить щоб провести збиральні роботи за 12 робочих днів, якщо дозволять погодні умови", - заявив Віктор Твердой.

За його словами, у всіх районах області проводяться семінари, присвячені збиральним роботам. 14 червня був проведений семінар на базі Національного аграрного університету. Такий же семінар планується 23-24 червня в рамках українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, за адресою Спортивна, 9.

"Для успішного вирощування овочів необхідно зрошення. Представники області разом з експертами світового банку зараз працюють над розробкою концепції відновлення та модернізації зрошення на півдні України. Сподіваємося, що в цьому напрямку будемо і далі розвиватися, так як розвиток овочівництва прямо пов'язане з відновленням зрошення", - констатував Віктор Твердой.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...