Морально відпочивав: на Миколаївщині судили ще одного дезертира

Водій дев'ятої гаубичної артилерійської батареї отримав умовний строк
Морально відпочивав: на Миколаївщині судили ще одного дезертира
Морально відпочивав: на Миколаївщині судили ще одного дезертира

На Миколаївщині черговий дезертир отримав умовний строк. Водія дев'ятої гаубичної артилерійської батареї третього гаубичного артилерійського дивізіону військової частини польова пошта В3500 у військовому званні солдат Первомайський міськрайонний суд засудив до позбавлення волі строком на три роки, але звільнив від відбуття покарання з випробувальним терміном один рік, повідомляє Depo.Миколаїв

Ще 10 лютого 2016 року командир військової частини відпустив солдата в чергову відпустку строком на 14 діб. Проте, 24 лютого дезертир не повернувся до частини. Солдат визнав себе винним у вчинененому правопорушенні та пояснив свою неявку моральним та фізичним відпочинком. 

Відпочивши та набравшись сил він повернувся до частини аж 18 березня.

Зважаючи на вище зазначене суд ухвалив визнати  солдата винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 407 КК України та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки.

На підставі ст. 75 КК України обвинуваченого від відбуття призначеного покарання звільнити з випробуванням строком на один рік.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв