Миколаївці вийдуть на мітинг з вимогою припинити масову торгівлю наркотиками

Однією з вимог учасників акції є негайний арешт драгдилерів, яких відпустила прокуратура
Миколаївці вийдуть на мітинг з вимогою припинити масову торгівлю наркотиками
Миколаївці вийдуть на мітинг з вимогою припинити масову торгівлю наркотиками

Миколаївці вже тиждень спостерігають, як правоохоронні органи проявляють бездіяльність щодо масового поширення синтетичних наркотиків у місті. Городяни вийдуть на мітинг з вимогою негайно заарештувати драгдилерів, яких відпустили прокурори. Про це пишуть організатори мітингу у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Мітинг збирається сьогодні, 3 серпня, о 18:30 на площі Соборній, на перехресті вул. Адміральської і Соборної. 

Зауважимо, що 25 липня драгдилери, що продають "солі" та "мікси" закидали Миколаїв листовками зі своїми контактами. Наступного дня місцеві байкери знашли розповсюджувачів наркотиків. Наркополіція та СБУ затримала їх, знайшовши "продукцію". 

Однак у Миколаївській місцевій прокуратурі №1, яку очолює Дмитро Левицький, не погодили клопотання про арешт: їм було недостатньо доказів. З цього приводу прокурор області Тарас Дунас призначив службове розслідування. Тим часом драгдилери змінили номери і продовжують поширювати у місті наркотики.

"Прокуратура сказала: "Недостатньо доказів". Цинічне поводження прокурорів, яким замість того, щоб допомогти підкріпити справу необхідними документальними доказами, легше і спокійніше просто від неї позбутися, призвело до того, що в Миколаєві повним ходом продовжилася торгівля синтетикою, "перші ластівки" вживання якої (імовірно з імовірністю 95%, що це саме результат наркотиків) ми вже встигли подивитися на вулиці Соборній у неділю ввечері, коли двох підлітків в неадекватному стані забрала "швидка", - повідомляють організатори.

Тому миколаївці вирішили вийти на мирний протест проти злочинної бездіяльності прокуратури та інших правоохоронних органів, щоб змусити їх працювати, а не робити видимість. Серед вимог учасників протесту негайний арешт всіх трьох затриманих учасників злочинного угруповання наркодилерів з подальшим "виходом" на їхніх керівників та інших учасників групи. "В іншому випадку ми будемо розцінювати це як принципове шкідництво начальника Миколаївської місцевої прокуратури №1 Дмитра Левицького та вимагатимемо у Генерального прокурора України його звільнення", - йдеться у повідомленні.

Також учасники акції вимагають створення оперативної групи в складі співробітників наркополіції, кіберполіції, прокуратури, СБУ та інших правоохоронних структур для негайної і повної ліквідації всіх наркодилерів, які торгують в Миколаєві синтетичними наркотиками. А також вимагають негайно заблокувати веб-сайт 7 ****. Biz та інші інтернет-магазини наркотиків, а також всі номери телефонів, написані на стінах будинків Миколаєва з пропозицією купити наркотики.

Організатори акцентують, що це не політична акція, тому переконливо просять утриматися від прапорів та іншої символіки політичних партій. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...