Миколаїв

Миколаївці тепер можуть відправити показання газових лічильників СМС

Надіславши повідомлення, споживачі застрахують себе від розбіжностей в нарахуваннях за газ

04 квітня 2016, 09:52

Миколаївці тепер можуть відправити показання газових лічильників СМС

"Миколаївгаз" впроваджує новий сервіс для передачі показань лічильника. Тепер відправляти дані можна за допомогою sms-повідомлення, що не тільки заощадить час, але і допоможе уникнути розбіжностей в нарахуваннях. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі "Миколаївгазу".

З 1 квітня миколаївці можуть передати показання лічильника за допомогою sms на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку і показання лічильника в форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ - 10 цифр розрахункового рахунку, між ними пробіл і ХХХХХ - показання лічильника ( до 5 цифр). Після відправки показань споживач отримає у відповідь повідомлення наступного змісту "Ваші показання прийняті і оброблені. Дякуємо".

Якщо ж клієнт отримав відповідь "Неправильний формат", це означає, що дані, які були спрямовані, зазначені некоректно. Необхідно ще раз їх перевірити і повторити спробу, або ж скористатися іншим способом передачі показань: через Особистий кабінет, зареєструвавшись на сайті 104.ua; зателефонувати за номером телефону Контактного центру (0512) 777-104; надіслати лист на електронну адресу: [email protected]

Газовики нагадують, що зняття показань лічильників газу повинні проводитися споживачем щомісяця, станом на кінець місяця. Передавати дані за попередній місяць необхідно з 1 по 5 числа поточного місяця. Успішно передані показання лічильника відображаються в особовому рахунку протягом 3-х днів. Такі заходи дозволять споживачам уникнути розбіжностей в нарахуваннях за спожитий природний газ.

Також газовики додають, що номер 7104 є єдиним для всіх споживачів природного газу і призначений тільки для прийому sms-повідомлень. Вартість відправки повідомлення - згідно з тарифом мобільного оператора.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...