Миколаївські каратисти привезли зі Львова шість золотих медалей

Миколаївський клуб "Fortis" посів друге загальнокомандне місце

Миколаївські каратисти привезли зі Львов…

3 грудня відбувся Відкритий Кубок Львова з карате VII LVIV KARATE OPEN 2016, в рамках якого було проведено Чемпіонат України з карате серед школярів і студентів. У змаганнях прийняв участь і миколаївський клуб "Fortis", який посів друге загальнокомандне місце. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на Новини, події та політика Львову.

Змагання проходили одночасно на шістьох татамі. До складу суддівської колегії увійшли 48 суддів національної та міжнародної категорій. У змаганнях прийняли участь 583 спортсмени із 58 команд.

Клуб "Fortis" із 15 учасників став другим з 6 золотих, 6 срібних та 2 бронзовими медалями. Золото завоювала Альона Черкес (куміте 12-13 років — 45 кг), Владислав Велько (куміте 9 років 30+ кг), Арсеній Константинов (куміте 10-11 років -32 кг), Віктор Шевченко (куміте 12-13 років, -46 кг), Дмитро Муляр (куміте сеньйори -84 кг) та командне переможне місце (Авраменко, Нейман, Тарнавський, Шевченко) (командне куміте 12-13 років).

Срібні медалі отримали: Данило Коханенко (куміте 8 років -28 кг), Богдан Дмитрієв (куміте 9 років 30+ кг), Ігор Махиня (куміте 10-11 років -32 кг), Іван Тарнавський (куміте 12-13 років, -46 кг), Дар'я Хоменко (куміте 8-9 років, -30 кг) та командне місце (Махиня, Константинов, Стахорський, Середа) (командне куміте 10-11 років). Бронзу отримали Микита Нейман (куміте 12-13 років 52+ кг) та Дар'я Хоменко (ката 8-9 років).