Миколаївські фехтувальники випробували нову довгоочікувану залу

Спортсмени цілком задоволені залом та якістю професійних доріжок: вже заплановані перші змагання всеукраїнського рівня

Миколаївські фехтувальники випробували н…

Миколаївські спортсмени провели тестове тренування у новій фехтувальній залі та випробували модернізоване покриття перших трьох фехтувальних доріжок, повідомляє Depo.Миколаїв.

На перше тренування прийшли не лише саблісти, а й тренери та запрошені гості. Нова зала виявилася міжнародного зразка і виконана з дотриманням сучасних стандартів - це підтверджують самі спортсмени, які мають з чим порівнювати. Миколаївська саблістка, майстер спорту України Олександра Мамонтова пробним тренуванням задоволена. Зазначила, що його можна порівняти з доріжками міжнародного класу.

До цього спортсменка тренувалася у старому залі, тому різницю відчула одразу: "Там маленька зала, підлога не відповідала всім вимогам та стандартам. Важливо, щоб на доріжці був гумовий прошарок та була амортизація, щоб не травмувалися суглоби", - зазначила спортсменка.

Миколаївські фехтувальники випробували новий довгоочыкуванний зал

Радіє він вражень спортсменів і заступник голови Миколаївської ОДА В'ячеслав Бонь. Він жартуючи зазначив, що голова облдержадміністрації дав команду, якщо будуть претензії, то все доведеться переробити. За словами Боня, перш ніж будувати поспілкувалися зі спортсменами, які дали свої рекомендації. Потім знову спілкувалися, довелося вносити корективи у проект, однак результат того вартий. Із головного фехтувальники побажали не чотири доріжки, а вісім, а також спеціальне амортизаційне покриття:

"Ми проводимо сьогодні пробне тренування для того, щоб почути думку про якість доріжок саме від тих, хто на них буде тренуватися і від тренерів, тому що ми робимо один раз і надовго і щоб потім не довелося ще вносити корективи", - сказав заступник голови облдержадміністрації додавши, що до кінця року об'єкт має бути зданий в експлуатацію, а ось коли урочисто відкриватимуть поки не знає.

Миколаївські фехтувальники випробували новий довгоочыкуванний зал

Схвальні відгуки новий зал отримав і від заслуженого тренера з фехтування Ігоря Рощіна. Він зазначив, що нажаль в Україні немає практичного досвіду зі створення таких спеціалізованих спортивних залів для фехтувальників, тому довелося вчитися новому.

Також він додав, що крім спеціального покриття врахували і спеціальне освітлення, яке допомагає спортсменам відчувати себе впевненіше під час тренувань: "Ми у пріоритеті визначили, що цей зал дає високу пропускну можливість для тренувань спортсменів високої кваліфікації. Сьогоднішня база на Пушкінській, 11 залишиться для спортсменів масових розрядів, для лекції у вищий дивізіон атлетів і з часом передавати спортсменів сюди. Однак це не виключає того, що діти, які тільки-но прийшли, не будуть тут набиратися спортивного досвіду", - зазначив він.

Миколаївські фехтувальники випробували новий довгоочыкуванний зал

Розкрив тренер і секрет, який очікує Миколаїв. 18 січня наступного року в цьому залі відбудеться чемпіонат України з фехтування саблями для кадетів. А у лютому планується проведення чемпіонату України з фехтування рапірами і саблями серед юніорів: "Тому ми сподіваємося розширювати наші можливості з реалізації цього залу не тільки як навчально-тренувальної бази, але і як змагального комплексу", - додав він.

Миколаївські фехтувальники випробували новий довгоочыкуванний зал

Нагадаємо, що будівля поруч із Спеціалізованою дитячо-юнацькою школою з фехтування олімпійського резерву у лютому почала завалюватисяВрешт-решт небезпечний об'єктпочали розбирати, та він завалився. Поруч розташована фехтувальна школа також дала тріщини.

З міського бюджету пообіцяли виділити на її ремонт майже 900 тисяч гривень. Уряд виділив 13 мільйонів на будівництво фехтувальної школи у Миколаєві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme