Миколаївська спортсменка взяла "золото" на чемпіонаті з легкої атлетики

Стрибунка побила новий рекорд на висоті 197 см

Миколаївська спортсменка взяла "золото"…

У Луцьку, де відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики, показаний кращий результат сезону в світі: ще сім олімпійських нормативів. Однією з фавориток змагань стала миколаївська спортсменка Оксана Окунєва. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на Хsport.ua.

Перший день серйозних фіналів на чемпіонаті України з легкої атлетики в Луцьку приніс перші серйозні результати і шість нормативів на Олімпійські Ігри. На чемпіонаті відбувся відбір до збірної на чемпіонат Європи в Амстердам (початок липня), і, найголовніше, на Олімпійські Ігри в Ріо.

За правилами відбору, до Бразилії точно їдуть спортсмени, які виконали норматив і посіли перше-друге місця на національній першості. Третя путівка - на Іграх в кожній дисципліні країна може виставляти трьох атлетів - залишена на відкуп тренерської ради.

На оновленому стадіоні "Авангард" перша драма розігралася в стрибках у висоту у жінок. На момент старту змагань спортсменок з нормативом 1 м 95 см було три: Оксана Окунєва - вона згодом виграла з кращим результатом сезону в світі 197 см, Ірина Геращенко та ще одна миколаївська спортсменка Юлія Чумаченко.

Але в секторі справжню перемогу здобула чемпіонка Юнацьких Олімпійських Ігор-2014 і фотомодель Юля Левченко. Вона буквально прорвалася на олімпіаду, взявши особистий рекорд, він же норматив на Ігри. Чумаченко фінішувала п'ятою із висотою 189 см, по спробах програвши Ірині Геращенко - і програвши ліцензію на Ігри.