Миколаїв

Миколаївська ОДА оголосила претендентів на місце заступника Мерікова

В області випробують пілотний проект конкурсного відбору заступника голови ОДА з децентралізації

13 червня 2016, 18:44

Миколаївська ОДА оголосила претендентів на місце заступника Мерікова

Сьогодні, 13 червня, було проведено одразу два етапи конкурсного відбору на посаду заступника голови облдержадміністрації – тестове опитування та ситуаційні вправи. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Конкурс на посаду заступника голови Миколаївської облдержадміністрації відбувається вперше в Україні за новими вимогами Закону України "Про державну службу" і за словами Вадима Мерікова, відбір має пройти максимально публічно:

"Зараз Миколаївщина – пілотний регіон і вся Україна спостерігає і буде переймати наш досвід. Наше завдання, аби відбір відбувся максимально відкрито та прозоро. Запрошуємо громадськість до публічних обговорень мого заступника з питань децентралізації, яке відбудеться вже наприкінці цього місяця", - зазначив голова ОДА.

На проходження конкурсу зареєструвалися та подали документи 10 кандидатур: Ольга Бадалова, Валентин Бойко, Олексій Дяченко, Тарас Колесник, Юрій Ліновський, Юрій Мельник, Тимур Михайловський, Олена Павловська, Ольга Степанова, Володимир Токар. Претенденти мали відповісти на 40 тестових онлайн-запитань та розв'язати ситуаційні вправи від Національного агентства України з питань державної служби.

За результатами тестування, один кандидат – Юрій Ліновський не набрав достатньої кількості балів і вибув з конкурсного відбору. Після успішного проходження етапів, на кандидатів чекає співбесіда з конкурсною комісією.

Раніше повідомлялося, що на посаду з децентралізації претендував екс-мер Юрій Гранатуров. Але у списку претендетів його прізвища немає.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...