Миколаїв

Мер Миколаєва пообіцяв вже наступного тижня представити нову структуру виконкому

Нова структура виконавчих органів міської ради вже розроблена. Її презентують на початку жовтня

30 вересня 2016, 09:53

Мер Миколаєва пообіцяв вже наступного тижня представити нову структуру виконкому

Нова структура виконавчих органів міської ради вже розроблена. Її презентують на початку жовтня. Після цього її повинні детально розглянути у депутатських комісіях і фракціях, а остаточно затвердити - депутати на сесії міської ради. Про це розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич у ході 9-ї сесії міськради, яка пройшла вчора, 29 вересня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Олександр Сєнкевич, зокрема, сказав: "Наступного тижня у нас пройде презентація нової структури виконавчих органів міської ради, яка буде запропонована до обговорення та внесення пропозицій. Після цього у депутатських фракцій і комісій буде, я думаю, два тижні для внесення доповнень". 

Також він додав, що, погодивши це питання, необхідно буде обговорити питання формування нового складу виконкому міськради і призначення заступників мера: "Вже розглядаючи заступників міського голови у рамках цієї нової структури, буде запропоновано склад виконавчого комітету".

Як підкреслив мер, наскільки швидко це станеться, залежить від депутатів міської ради: "Все буде залежати від депутатського корпусу, наскільки швидко ми пройдемо обговорення структури виконавчих органів міської ради. Наступного тижня, у четвер, у малій залі відбудеться презентація нової структури виконавчих органів. Потім матеріали нададуть фракціям".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...