МБК "Миколаїв" поступився у поєдинку київському "Будівельнику"

Для киян перемога стала восьмою в 11 матчах, а миколаївці вп'яте програли у десяти поєдинках

МБК "Миколаїв" поступився у поєдинку киї…

МБК "Миколаїв" зіграв у столиці з київським "Будівельником". Перемога була на боці господарів майданчика. Кияни перемогли з рахунком 73:64. Про це йдеться на сайті Федерації баскетболу України, повідомляє Depo.Миколаїв.

Гості впевнено почали зустріч у столичному Палаці спорту, захопивши лідерство завдяки точним атакам Іванова. У господарів стартові атаки ніяк не вдавалися. Хибив і Завадський у дебютному поєдинку за "Будівельник". Та більше шести очок переваги миколаївці з такого перебігу не змогли витиснути. Кияни поступово наздогнали їх, а останнє влучання в чверті Дугата зафіксувало первагу господарів у чотири очки після першої десятихвилинки.

Миколаївці початок другої чверті також потужно відіграли. Після триочкового Онуфрієва вони вже були на п'ять очок попереду. Євген Мурзін відреагував тайм-аутом. Та після поновлення гри Анікієнко довів перевагу гостей до дев'яти. Але до кінця чверті сил не вистачило. Ривок у 15:4 дозволив господарям піти на перерву за переваги в два очки.

По перерві напруження в грі не спало. Більшу частину ігрового часу десятихвилинки суперники балансували на межі рівного рахунку. Але за 2:40 до кінця Отверченко завів партнерів двома результативними атаками. Його підтримали Дугат з Завадським. У підсумку перед вирішальною чвертю кияни мали вісім очок переваги.

Більшу частину останньої частини гри кияни тримали миколаївців на безпечній відстані, однак за три хвилини до сирени ті змогли скоротити відставання до трьох очок. Та влучні штрафні Хохоника виявилися в підсумку останніми результативними для гостей. Анісімов, Дугат та Отверченко позбавили "Миколаїв" сподівань на успіх.

У "Будівельника" це - восьма перемога в 11 матчах, а "Миколаїв" вп'яте програв у десяти поєдинках. Героєм матчу серед господарів майданчика став Дугат: його результативність, влучання в найбільш необхідний момент допомагали киянам довести зустріч до перемоги. Гості до останніх хвилин зберігали шанси на позитивний результат. Вагомий внесок у це зробили корисні дії Кушнірова.

Кияни в наступному матчі зіграють 12 листопада вдома проти "Кривбаса". "Миколаїв" того ж дня зіграє в Черкасах.