Миколаїв

Луценко заявив, що прокуратура "кришує" рейдерів та бандитів, що відбирають урожай

Генпрокурор вважає, що сьогодні врожай на Миколаївщині під загпозою, адже його може "віджати" будь-хто

01 липня 2016, 17:16

Луценко заявив, що прокуратура "кришує" рейдерів та бандитів, що відбирають урожай

Юрій Луценко розчарований прокуратурою Миколаївської області, яка, як виявилось, покриває кримінального авторитета "Мультика", а на додачу ще й рейдерів і бандитів, що відбирають у аграріїв урожай. Про це він заявив в ході сьогоднішнього візиту, передає Depo.Миколаїв.

Генпрокурор вважає, що сьогодні врожай на Миколаївщині під загпозою, адже його може "віджати" будь-хто: "Сьогодні урожай під загрозою. Під загрозою кого-завгодно. Так званих патріотів, які приходять віджимати урожай ніби на "славу України". Насправді, приносячи тільки безслав'я своїм підрозділам. Звичайним бандитам, бандитським організаціям, бізнес-рейдерам, але нічого цього неможливо без кришування правоохоронних органів. Питання до УМВС, питання до прокуратури, в першу чергу, власне і до СБУ: коли це закінчиться? Я не вірю, що це закінчиться!".

Луценко поскаржився, що сьогодні навіть статус нардепа та зв'язки з президентом та міністрами не рятують від рейдерів: "У мене був знайомий аграрій - Аркадій Корнацький. Ну скажуть, що потрібно ще чоловіку? В нього друг - президент, товариш - генпрокурор, товариш - міністр внутрішніх справ, щоб нарешті 15 справ, що знаходяться у нас в поліції хоча б почали рухатися. Я вже не кажу, щоб бандити сіли". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

 

Loading...
Loading...