Миколаїв

Голова Миколаївської облради заявила, що не збирається складати повноваження

За словами Вікторії Москаленко, попри тиск на неї, вона категорично відмовилася покидати посаду за власним бажанням

10 листопада 2016, 09:52

Голова Миколаївської облради заявила, що не збирається складати повноваження

Минуле засідання сесії Миколаївської облради не відбулося через "розхитування ззовні". На сьогодні голова облради не збирається йти у відставку. Про це йдеться в зверненні Вікторії Москаленко, яке надіслала прес-служба облради, повідомляє Depo.Миколаїв.

Як йдеться у зверненні, провокатори намагаються дестабілузувати ситуацію в облраді та кулуарно домовляються, щоб захопити владу: "Все це сьогодні не на користь громаді Миколаївщини. Хочу наголосити, що попри тиск, який здійснюється сьогодні на мене з боку окремих народних депутатів України та Миколаївської обласної ради, писати заяву щодо складання повноважень за власним бажанням я категорично відмовилась. Я обрана депутатським корпусом на законних підставах і виконуватиму свої функціональні обов'язки", - заявляє Москаленко.

Вона сподівається, що "відповідальним політикам - депутатам облради" - вистачить здорового глузду і політичної волі зібратися сьогодні, 10 листопада, на сесію і   працювати заради виборців. "Давайте не перетворювати сесійну залу на "політичний театр". Досить!", - зазначає голова облради.

Вона запрошує всіх до конструктивної роботи, в тому числі голову ОДА Олексія Савченка. 

Варто додати, що першим питанням в порядку денному сесії облради є дострокове припинення повноважень Вікторії Москаленко.

Нагадаємо, що минулого разу сесію призначили на 28 жовтня. О 10:00 засідання не стартувало. За півгодини стало відомо, що його перенесли нібито з технічних причин на 12 годину. А потім перенесли на невідомий термін. У кулуарах йшла мова про те, що голову облради планують відправити у відставку і з цього приводу йдуть перемовини. Після цього було вирішено знову зібратися 10 листопада.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Loading...
Loading...