У Миколаєві завершився Всеукраїнський турнір з боксу

Всі учасники змагань в черговий раз відзначили традиційно високий рівень організації та проведення змагань

У Миколаєві завершився Всеукраїнський ту…

У Миколаєві завершився Всеукраїнський турнір з боксу пам'яті 68 героїв-десантників, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОГА.

Що стосується команди Миколаївської області, то вона була представлена ​​на цьому турнірі трьома боксерами. У ваговій категорії до 69кг Олександр ФІСТІК, проявивши справжні чоловічі морально-вольові якості, став чемпіоном турніру. Павло ДІОРДІЙ (вагова категорія до 49 кг) і Леонід ГОЛОНДЕЙ (до 81 кг) в запеклих боях свої фінальні поєдинки програли і стали срібними призерами змагань.

Всі учасники змагань (спортсмени, тренери, судді) в черговий раз відзначили традиційно високий рівень організації та проведення змагань.