Миколаївці вибороли призові місця на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби

Відзначилися на змаганнях Артем Матяш і Парвіз Насібов

Миколаївці вибороли призові місця на чем…

З 21 по 26 червня в м. Бухарест (Румунія) відбувся чемпіонат Європи серед юніорів з греко-римської боротьби. Миколаївці на ньому відзначилися. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

У стартовий день чемпіонату визначали найсильніших борців у ваговій категорії 74 кг. Віце-чемпіоном молодіжної першості став миколаївець Артем Матяш. Він вихованець вищого училища фізичної культури (тренер Ігор Рудаковський).

У фіналі Артем поступився чинному бронзовому призеру чемпіонату Європи U23, угорцю Золтану Леві (0:2). У ваговій категорії 66 кг виступав вихованець ДЮСШ № 7 Парвіз Насібов (тренер Микола Салєєв). Спортсмен виборов срібну медаль чемпіонату Європи.

Миколаївські чемпіони виступатимуть на Чемпіонаті світу у Франції, який відбудеться у серпні 2016 року.