Миколаївський паралімпієць виборов своє друге "золото" у Ріо

Ігор Цвєтов встановив новий рекорд у забігу на 200 метрів

Миколаївський паралімпієць виборов своє…

П'ятий день у Ріо розпочався з легкоатлетичного комплекту нагород. 50 медаль для національної паралімпійської збірної команди України виборов з паралімпійським рекордом миколаївець Ігор Цвєтов. Про це пише Національний комітет спорту інвалідів у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Цвєтов покращив попереднє своє досягнення на дистанції 200 м у бігу (25.64 - попередній, 25.11 - новий). Друге місце на такій же дистанції виборола Оксана Ботурчук з результатом 23.65. І 52 медаль, "бронзу", виборов Роман Павлик у стрибку в довжину з результатом 5.61 та особистим рекордом.

Таким чином, наприкінці ранку п'ятого дня змагань, 12 вересня, у команди - 19 золотих, 14 срібних та 19 бронзових медалей.

Нагадаємо, що 15 "золото" Україні принесла миколаївська паралімпійка Наталя Косміна. Крім того, "золото" додали Ігор Цвєтов у забігу на 100 метрів та ще один миколаївець плавець Геннадій Бойко, а також "бронзу" виборов в запливі на 100 м Сергій Паламарчук.