Миколаївська спортсменка стала володаркою Кубку України з гирьового спорту

Команда Миколаївщини також відзначилася, посівши третє загальнокомандне місце

Миколаївська спортсменка стала володарко…

З 1 по 4 квітня в Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту серед юніорів, дорослих та ветеранів. У цих змаганнях взяло участь понад 200 спортсменів з 18 регіонів України. Команда ветеранів-гирьовиків Миколаївщини посіла третє загальнокомандне місце. Про це Depo.Миколаїв повідомив тренер з гирьового спорту Олександр

У ваговій категорії до 63 кг (вікова група 35-39 років) Марія Кошиль стала чемпіонкою. Пудова гиря легко скорилася тендітній жінці, результат 43 підйоми - особистий рекорд Марії. Микола Мохналік в категорії до 95 кг. (вікова група 50-59 років) став срібним призером, Володимир Толстой у категорії до 85 кг (50-59 років) і Олександр Лаврентьєв (вагова категорія до 73 кг, вікова група старше 60 років) посіли третє місце.

Юніорів у складі збірної команди Миколаївської області представляли студенти Миколаївського національного аграрного університету Вадим Радько (вагова категорія до 85 кг), який посів 5 місце, і Владислав Радько (вагова категорія до 95 кг), який став срібним призером змагань і увійшов до складу збірної команди України з гирьового спорту.

Збірна команда гирьовиків Миколаївщини, повернувшись додому, вже почала підготовку до Чемпіонату України з гирьового спорту, який відбудеться в червні в Одесі.