МФК "Миколаїв" відвоював сьоме місце в турнірці Першої ліги (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Остання гра сезону "корабелів" з ФК "Десна" завершилась з рахунком 3:1

МФК "Миколаїв" відвоював сьоме місце в т…

Вчора, 1 червня, МФК "Миколаїв" завершив складний, але достатньо успішний сезон твердо закріпившись на сьомій позиції в турнірній таблиці. Поєдинок з чернігівською "Десною" продемонстрував, що "корабели" можуть та вміють показувати красивий футбол. Три голи в воротах суперника стали тому найкращим підтвердженням.

Попри непогоду, що надокучає миколаївцям вже декілька тижнів, підтримати футболістів прийшло близько 2500 глядачів.

Гості з Чернігова вийшли на матч з МФК "Миколаїв" у сильному складі та намагались нав'язати свою гру, проте жага "корабелів" до перемоги була сильнішою.

Вже на сьомій хвилині матчу Денис Фаворов змусив понервувати Руслана Забранського, адже влучно пробив головою в волота "корабелів".

На щастя, миколаївці не зніяковіли. Господарі спершу заволоділи м'ячем, а незабаром обрушили ряд атак на ворота Богдана Когута. Удар від Андрія Ковальова голкіпер невпевнено відбив перед собою, але на підборі нікого не виявилося з миколаївців; Сартіна кілька разів класно прострілив - безрезультатно; удар Віктора Берко знову парирував кіпер гостей. І все ж сьомий номер господарів домігся свого.

Контратака від господарів закінчилася випадом Віктора Берко. Півзахисник "корабелів" втік від Вадима Мельника і Максима Лещенко, а потім пробив по воротах Когута. М'яч, зачепивши когось з опонентів, дезорієнтував голкіпера "Десни2 і залетів у ворота - 1:1.

МФК "Миколаїв" продовжив свої атаки, що незабаром і принесло свої плоди. З ударами Ковальова, Цапія і Сікорського Когут впорався (допомагав вже і каркас воріт), але проти майстерного удару зі штрафного від Берко він був безсилий - 2:1.

Перерва пішла на користь "Десні". Команда Рябоконя зуміла змінити хід гри, і навіть створила кілька моментів біля воріт Романа Чумака. Але з точністю у футболістів гостей сьогодні було не все добре - зокрема, Євген Чепурненко пробивав в різні місця, але точно не в площину воріт.

Миколаївці, які заручилися підтримкою уболівальників, створили ряд своїх моментів. Спершу Віталій Момот пробив головою над поперечиною, потім Дмитро Кошелюк та Юрій Батюшін не змогли акцентовано нанести удар по м'ячу поруч з володіннями Когута.

А на 85-й хвилині зустрічі матч був фактично завершений. Автор голу гостей, Фаворов, відмахнувся від Ваге Саркісяна і отримав червону картку від головного арбітра зустрічі.

МФК "Миколаїв" на мажорній ноті завершує сезон. Це символізував і м'яч від Батюшіна вже в компенсований час.

3:1 - впевнена перемога МФК "Миколаїв".