МФК "Миколаїв" провів черговий матч без голів

МФК "Миколаїв" підійшов до гри проти маріупольського "Іллічівця" в не найкращому стані

МФК "Миколаїв" провів черговий матч без…

МФК "Миколаїв" підійшов до гри проти маріупольського "Іллічівця" в не найкращому стані, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі футбольного клубу.

Тривала серія без забитих голів налічувала вже п'ять ігор, тому гості дуже хотіли перервати цей неприємний момент. Суперник "корабелів" досить нестабільно виступає в нинішньому сезоні, тому у команди Руслана Забранського безумовно в головах тримався матч першого кола, в якому "біло-сині" розгромили опонентів з рахунком 4:0.

На старті гри господарі атакували набагато гостріше своїх суперників. На 7-й хвилині удар Кольцова з меж штрафного заблокував захисник. Незабаром вже Гринь на дальній штанзі намагався переправити м'яч у ціль, але знову повз. Перший небезпечний момент біля воріт господарів був створений на 11-й хвилині: Батюшін отримав м'яч в чужій штрафній, але під його удар кинулися відразу троє захисників.

"Іллічівець" продовжив атакувати. У гру вступив Чумак - миколаївський голкіпер спіймав м'яч після дальнього пострілу Мишнева, а Гринь пробив головою вище поперечини.

В середині тайму гра змінилася. МФК "Миколаїв" значними силами пішов вперед. На жаль, для уболівальників гостей, не досягли мети удари Бессалова і Буличова. Але найкращий шанс для взяття воріт втратив Берко. Віктор вийшов один на один з Гальчуком і непогано пробив з кута воротарського, проте голкіпер виручив "Іллічівець". На завершення такого штурму Батюшін вистрілив з лінії штрафного - Гальчук знову забирає м'яч в руки. А останнє слово в таймі залишилося за підопічними Валерія Кривенцова, але після удару Жичикова сфера опинилася в руках Чумака.

Ледве почався другий тайм, як Чумак зреагував на гарматний удар Мишнева. Серія кутових біля воріт гостей завершилася небезпечним моментом від Сидоренко: центральний захисник бив головою з лінії воротарського, і Чумак б не виручив, але м'яч розминувся з дальньою "дев'яткою".

Практично весь другий тайм господарі провисіли на воротах гостей. Цьому свідчать моменти у Жичикова, Мішнёва, але найнебезпечнішим у цій серії атак вийшов шанс на 68-й хвилині від Гриня. Хавбек маріупольського клубу увірвався в штрафну і прострілив в центр воротарського. Чумак був не при справах, але миколаївські захисники ледь самі не заштовхали м'яч у свої ворота. Благо, з лінії воріт його вибив Буличов та відвів загрозу якнайдалі.

Найбільш небезпечним моментом за всю гру став подвійний удар Кисіль-Глущук за п'ять хвилин до кінця зустрічі. Перший завдав щільний удар з ліній штрафного - Чумак на місці, а добивання від Глущука головою довелося в поперечину наших воріт.

На 90-й хвилині Глущук знову міг забивати, проте на цей раз удар прийшовся прямо в Чумака.

Справедливості заради, МФК "Миколаїв" міг і сам вирвати перемогу. Рогозінський, вийшовши на останні хвилини, встиг зробити кілька проривів і прострілів. Один з них дійшов до Чучмана і наш центрбек здорово приклався по воротах Гальчука. Голкіпер господарів в стрибку перевів м'яч на кутовий.

На цьому гра завершилася. Миколаївський клуб продовжує серію без голів, проте видобуває трудове очко в найважливішому матчі.