МФК "Миколаїв" поступився перемогою "Тернополю"

Миколаївським футболістам не вистачило сил відігратися і наздогнати суперника

МФК "Миколаїв" поступився перемогою "Тер…

22 жовтня в Тернополі МФК "Миколаїв" зіграв з ФК "Тернопіль". Миколаївці зуміли провести швидкий гол. Про це йдеться на офіційному сайті "корабелів", повідомляє Depo.Миколаїв.

В одній з атак господарі поля, команда "Тернопіль", порушили правила у своєму штрафному, а Ваге Саркісян бездоганно реалізував пенальті - 0:1. Господарі мали класний момент біля воріт Чумака - миколаївський кіпер у фантастичному стрибку витягнув м'яч після удару Червонецкого.

Протягом гри ніхто не ризикував йти вперед, у миколаївців активно діяв Валерій Рогозинський, загострюючи гру на фланзі, а ФК "Тернопіль" шукав передачами свого єдиного нападника Віталія Богданова.

У перерві Руслан Забранський провів одну заміну: замість Бессалова в опорну зону вийшов Момот. Незабаром Сартіна поступився місцем на полі Кошелюку, але разом з цим прийшов і гол у ворота Чумака. Після розіграшу стандарту Тарас Червонецький зумів переграти нашого воротаря - 1:1.

А ще за кілька хвилин господарі вийшли вперед. Андріан Бабич блискучим ударом з-за межі штрафного вивів свою команду вперед і підняв на ноги всіх уболівальників "Тернополя" - 2:1 Миколаївці кинулися відіграватися. На жаль, серія штрафних і кутових біля воріт Олександра Горобця не призвела до забитого м'яча.

МФК "Миколаїв" знов поступається і в другому матчі поспіль втрачає лідерство в рахунку, що призводить до поразок. Тренерському штабу є над чим подумати, адже вже в середу буде зіграний матч 1/8 Кубка України проти "Оболонь-Бровар" (Київ).