МФК "Миколаїв" по пеналям переграв "Інгулець"

Матч другого попереднього раунду Кубка України МФК "Миколаїв" проводив на виїзді проти ФК "Інгулець"

МФК "Миколаїв" по пеналям переграв "Інгу…

Вчора, 10 серпня,  в с. Петрове відбувся матч МФК "Миколаїв" з ФК "Інгулець". Футбольний поєдинок зібрав 1000 глядачів, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі футбольного клубу.

Арбітр: Сергій Скрипак (Київ).

Асистенти арбітра: Станіслав Марулін (Нова Каховка), Роман Соботюк (Бердичів).

Резервний арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Інспектор: Євген Абросимов (Одеса).

"Інгулець": 71. Завгородній, 19. Ходулях, 3. Мучак, 31. Кобець, 13. Голуб, 44. Клімаков (23. Мишенин, 81 '), 94. Помазан (29. Коляда, 52'), 7. Коверник (99. Жуков, 72 '), 37. Красов, 9. Мишуренко, 27. Колесніков.

Запасні: 74. Гуридов, 6. Рижук.

Головний тренер: Едуард хаврусь.

МФК "Миколаїв": 51. Чумак, 5. Бессалов (13. Батюшін, 75 '), 7. Берко, 10. Саркісян (78. Рогозінський, 58'), 18. Момот, 19. Муховиков, 21. Гвоздевич, 22 . Сокіл (69. Сартіна, 67 '), 23. Ковальов, 32. Буличов, 70. Назаренко.

Запасні: 16. Майборода, 17. Кошелюк, 26. Морозов, 29. Павлов.

Головний тренер: Руслан Забранський.

Голи: Берко (44 '), Колесников (87').

Попередження: Момот (70 '), Гвоздевич (114'), Батюшін (120 ').

Післяматчеві пенальті: 0: 0 - Мучак (вище воріт); 0: 1 - Берко; 0: 1 - Красов (воротар); 0: 1 - Гвоздевич (перекладина); 0: 1 - Мишуренко (перекладина); 0: 2 - Батюшін; 1: 2 - Жуков; 1: 3 - Момот.

Матч другого попереднього раунду Кубка України МФК "Миколаїв" проводив на виїзді проти ФК "Інгулець". Суперники по турнірній таблиці чемпіонату за один календарний тиждень двічі зійдуться на футбольному полі в смт. Петрове (Кіровоградська область), тому, виходячи з цього, тренерський штаб господарів на кубковий матч виставив футболістів, які досить успішно виступають за "Інгулець-2" у другій лізі. До них приєдналися дозаявлені напередодні гри Роман Помазан, який у своїй кар'єрі виступав за "Металург" (Запоріжжя) та "Геліос" (Харків).

Гості також провели невелику ротацію - вперше в сезоні вийшов Сергій Гвоздевич, що зайняв позицію правого захисника. Крім нього, з перших хвилин зустрічі з'явилися Ваге Саркісян і Артем Бессалов, які до цього задовольнялися лише виходами на заміну.

Матч вийшов досить бойовим. Вже з перших хвилин обидві команди продемонстрували зарядженість на боротьбу. Обмін стандартами нічим примітним не запам'ятався, а далі на полі домінувала миколаївська команда. Раз по раз гості залишали без роботи захист "Інгульця" і створювала небезпечні моменти біля воріт господарів: кілька можливостей упустив Віктор Берко, а удари Андрія Ковальова і Ваге Саркісяна не зуміли втілитися в гол.

Супершанс забити мав "Інгулець" на 41-й хвилині: Віталій Колесников здорово пробив під поперечину, але Роман Чумак перевів м'яч на кутовий. А через кілька хвилин МФК "Миколаїв" відповів своєю атакою, яка стала першою гольовий в сезоні. Активний Гвоздевич навісив з флангу і Берко зумів з гострого кута переправити м'яч у ворота Дениса Завгороднього - 0:1!

Після перерви гра змінилася. "Інгулець" перестав відсиджуватися в обороні і перехопив ініціативу у миколаївців. Ряд замін від обох тренерів малюнок матчу не змінювали: господарі атакували великими силами, гості намагалися зловити суперників на контрвипади.

Під кінець тайму натиск "Інгульця" увінчався голом. Причому настільки курйозним, що тут впору нарікати про помилковий вирішенні бригади арбітрів. На думку тренерів та гравців МФК "Миколаїв" м'яч покинув межі поля, але свисток не пролунав, а футболісти господарів момент дограли до кінця. Як наслідок, Віталій Колесников скористався плутаниною, пробив у протихід Чумаку і зрівняв рахунок - 1:1.

У екстратайм обидві команди мали можливості для того, щоб вирвати перемогу, не доводячи її до серії пенальті, але голів в додаткові 30 хвилин глядачі не побачили.

Післяматчеві пенальті в Кубку України стають традицією для МФК "Миколаїв". У минулому році була повалена "Буковина", а в цьому - "Інгулець". Безумовно, варто відзначити і сейв Чумака, і точні удари Момота, Батюшіна і Берко, але найголовніше - що перемогла команда!