МБК "Миколаїв" програв київському "Будівельнику"

"Корабели" поступилися на домашньому паркеті з рахунком 61:74

МБК "Миколаїв" програв київському "Будів…

МБК "Миколаїв" зійшовся у домашньому поєдинку з київським "Будівельником". Але вдача була не на боці "корабелів". Баскетболісти програли киянам з рахунком 61:74. Про це йдеться на сайті МБК, повідомляє Depo.Миколаїв

У своїй першій атаці миколаївці втратили м'яч при розіграші, сфолили в захисті і гості повели в рахунку. Мусієнко і Кушніров відповіли двома влучними кидками з гри. Горбенко і Дугат, як потім виявилося, знаково забили господарям майданчика з-за дуги. В тому сенсі, що саме за рахунок цього компонента "Будівельник" спочатку відірвався в рахунку, а потім гасив спроби миколаївців вирівняти гру.

Кушніров, Швець, Лебединцев, Іванов спочатку не дозволяли киянам розігнатися. Але до кінця першої чверті цього запасу не вистачило - 15:26.

У другому періоді команда Сергія Кірлана в захисті додала. Однак у суперників вийшло прикрити Кушнірова, а його партнерам Горбатюку, Мусієнку, Онуфрієву і Тонченко вдалося поповнити командну скарбничку всього дев'ятьма пунктами - 24:40.

Вже за три хвилини після великої перерви гості вийшли на рубіж "плюс 20". Хоча миколаївці та перший "трюльник" забили, а Кушнірову в атаці непогано підсобили Мусієнко, Тонченко і Швець, однак перелому в грі їм домогтися не вдалося - 42:60.

На фінішній прямій Швець, Кушніров і Хохоник за неповних три хвилини відіграли у киян 5 пунктів. Гості взяли тайм-аут. Однак Іванов, Кушніров і Тонченко продовжили контрнаступ - 56:64.

Дугат забив з-за дуги. Кушніров відновив статус-кво. А Горбенко миколаївцям - знову з-за дуги. І хоч вболівальники на трибунах спортшколи "Надія" бурхливо вітали навіть локальний успіх своєї команди, дістатися "до картечі" в цей вечір миколаївцям фарту не вистачило - 61:74.

Раніше повідомлялося, що МБК "Миколаїв" впевнено обіграв "Черкаських мавп".