МБК "Миколаїв" продув черкаським "Мавпам"

Більшу частину третього періоду "Мавпи" продовжували утримувати перевагу в рахунку

МБК "Миколаїв" продув черкаським "Мавпам…

Миколаївці двічі перемагали черкащан в регулярному чемпіонаті на їх майданчику. І рахунок відкрили гості - Цикалюк. Суперники зробили ривок - Шостуха і Кожем'якін його парирували - 7:7.

Черкащани накидали нам ще стільки ж перш, ніж Шостуха, Чемякін і Іванов організували погоню. На 9-й хвилині рахунок зрівнявся, і вже Тонченко двічі виводив вперед гостей. Але і господарі теж атакували влучно - 24:24.

Невеликі "гойдалки" на табло тривали і в другому періоді. Черкащани вели в рахунку незадовго до сирени, але Тонченко, залишений на дузі без нагляду, вирішив результат першої половини поєдинку на користь миколаївців - 38:40.

Більшу частину третього періоду гості продовжували утримувати перевагу в рахунку. Тільки в кінцівці Шаламов, Носков і Хол виявилися холоднокровнішими і результативніше - 57:55.

Господарі майданчика встигли двічі розписатися в кошику миколаївців перш, ніж Онуфрієв послав перший м'яч гостей в їх кошик. Тонченко і Іванов в середині заключного періоду скоротили відставання гостей до двох пунктів. Але тут вирішальне слово сказав Сизов, тричі поспіль розірвав оборонні редути гостей - 73:66.